Žabincový prolog ve Všestudech navazuje na tradici

plakát zvoucí na žabincový prolog '09V neděli 30/8/09 odpoledne od 14:00 proběhne ve Všestudech před obecním úřadem a na přilehlém dětském hřišti Loučení s prázdninami a v rámci této akce se uskuteční Žabincový prolog ’09. Obecní úřad pro děti připravil trampolínu, skákací hrad (atrakce jsou pronajaté vč. odborného dohledu), různé soutěže a občerstvení.

Přijďte včas, protože hned ve 14:00 odstartují dospělí na svých dvoukolových lidskou silou poháněných strojích na 5,2 km dlouhou trať od obecního úřadu po silnici k sušárně u dálnice a zpět do obce po cestě podél dálnice (celkem se pojedou dva okruhy).

O hodinu později, tedy v 15:00, pak na svou trať vyrazí děti na dvou až čtyřkolových lidskou silou poháněných strojích. Jejich trasa povede taktéž od obecního úřadu směrem na Dušníky a na každé odbočce pojedou po silnici doprava, aby se po 500 metrech dostali opět před obecní úřad.

dále v textu najdete odkaz na historické fotografie a trasy závodu

Read more

Pomáháme získat peníze na rozvoj regionu

kabiny SK Viktoria VšestudyDolní Povltaví, o.s. přispělo k úspěchu žádosti o grant z Fondu sportu a volného času Středočeského kraje na rok 2009. SK Viktoria Všestudy dostane na rekonstrukci zázemí částku 230 tisíc korun.

Pro tento klub jsme v minulosti vytvořili webové stránky jako součást tvorby stránek obce Všestudy (jde o náš projekt financovaný z vlastních zdrojů) a nyní jsme klubu bezplatně pomohli při sestavování žádosti. Letos se o grant ucházelo celkem 871 zájemců žádajících o 25,7 milionu korun. Uspělo 101 žadatelů, kteří si rozdělí přes 14 milionů korun (v průměru 141 tisíc na projekt).

Read more

Havránkův web soutěžil o Žihadlo

web RC Havránek…a málem jedno dostal! Nakonec ale v prvním ročníku soutěže Žihadlo skončily webové stránky RC Havránek v kategorii internetových projektů na druhém místě, hned za kampaní Hlídejte si své předsudky obecně prospěšné společnosti Partners Czech. Třetí místo pak získala kampaň Práce je tu dost občanského sdružení Spolu Olomouc.

V rámci soutěže Žihadlo se udílela ocenění celkem ve čtyřech kategoriích – kromě internetového projektu ještě za rádiový spot, tištěnou reklamu a televizní spot. Žihadla si vítězové přebrali na slavnostním galavečeru 1/11/07 u příležitosti zakončení kampaně 30 dní pro neziskový sektor, o níž jsme nedávno informovali.

Read more